Permanentky na masáže

Salon Cherubino Články 0 komentářů

Kdykoli vás začnou bolet svaly či klouby, kdykoli toho na vás bude moc a zatoužíte tak po opravdovém uvolnění, budete mít po ruce tuto permanentku na masáže, které vám s vaším trápením pomůžou. Ať už vás trápí unavené tělo nebo vám větší problém způsobuje neustálé napětí a stres, jen těžko byste hledali lepší lék, než je masáž.

Ta totiž patří k nejpříjemnějším možnostem relaxace. Pod přesně mířenými dotyky odborného maséra se rozproudí energie v těle, které pak lépe pracuje. Zlepší se prokrvení a dýchání kůže.

Masáže také zvyšují přísun kyslíku do svalů a odplavování odpadových látek. Způsobují mírnou exfoliaci pokožky. Zlepšují tonus a turgor kůže, oddalují projevy stárnutí a zmírňují otoky. Navíc prostřednictvím nervových vláken působí na jiné orgány.

Masáž patří k nejpříjemnějším možnostem relaxace. Zklidňuje psychiku, je požehnáním pro unavené tělo. Pod přesně mířenými doteky odborného maséra se rozproudí energie v těle, které se následně odvděčí lepším fungováním. Zlepší se prokrvení a dýchání kůže.

Masáže zvyšují přísun kyslíku do svalů a napomáhají vyplavování odpadových látek. Způsobují mírnou exfoliaci pokožky (odstranění odumřelých kožních buněk z povrchu kůže). Zlepšují tonus a turgor kůže, oddalují projevy stárnutí, zmírňují otoky. Prostřednictvím nervových vláken zároveň blahodárně působí na další orgány.

Vyberte si z našich třech druhů permanentek – ceník