Dárkové poukazy na Vánoce

Salon Cherubino Články, Uncategorized 0 komentářů

Tip na Vánoční dárek

Darujte k Vánocům péči našich profesionálů a pořiďte svým blízkým dárkový poukaz na naše služby.

Vážení klienti, pokud hledáte ideální dárek pro Vaše blízké, máte možnost si u nás zakoupit dárkový voucher, a to v různých cenových hodnotách nebo na konkrétní službu. Rádi Vám poradíme i s výběrem konkrétní služby. Dárkový voucher do salonu Cherubino je ideální dárek, který potěší opravdu každou ženu, ale i mnohého muže. Díky velkému cenovému rozpětí nabízených dárkových voucherů si můžete sami zvolit vyhovující hodnotu dárku. Zakoupením voucheru se také zcela vyhnete dárku nechtěnému, protože nabídka našich služeb je opravdu pestrá a obdarovaný má tak možnost si sám vybrat na jakou procedury voucher uplatní.

Na jakou službu může obdarovaný dárkový voucher uplatnit?

Zakoupené dárkové vouchery můžete uplatnit na rozsáhlé spektrum našich služeb, a to od kosmetiky, přes kadeřnictví, až například po relaxačně aromatické masáže. Velmi oblíbené a klienty nejvíce vyhledávané služby za zakoupené dárkové vouchery jsou určitě permanetky na masáže nebo kompletní proměnu od našich profesionálních kadeřníků.

Jak si můžete dárkový voucher zakoupit?

Dárkový poukaz Vám připravíme u nás na recepci v Salonu Cherubino. Platit můžete v hotovosti, kartou. Při zakoupení masérské či kosmetické služby je možné využívat sodexo pass, ederned, benefit plus, benefit.cz

 

Těšíme se na Vaší návštěvu s pozdravem tým Salonu Cherubino

Šetrná péče o Vaše nohy jménem pedikúra

Salon Cherubino Články, lifestyle 0 komentářů

Krásné a odpočaté nohy nejen v létě

I když začalo podzimní počasí a naše nohy schováme do teplých bot, tak v jakémkoliv ročním období je potřeba o nohy pečovat. Nohy nám slouží celý život a proto je potřeba jim věnovat jen tu nejlepší péči. V Salonu Cherubino Vám nabízíme profesionální péči o Vaše nohy. 

A v čem spočívá tato péče?
Její jméno je zdravotní pedikúra je to nejmodernější a zároveň nejšetrnější metoda pro odborné ošetření nohou, nehtů a kůže suchou cestou. Pedikúru provádíme pomocí vysokootáčkového podologického přístroje.

Přístrojová pedikúra neporušuje integritu pokožky

Při ošetření suchou pedikúrou odpadá nutnost pokožku před zákrokem rozmočit nebo změkčit roztokem či lázní. Postup je přirozený, neboť nedochází k porušení integrity pokožky. Kůže je obrušována rovnoměrně a do hladka. Následuje dočištění pilníkem, úprava nehtů a nehtového lůžka, při kterém se redukují kůžičky. Na závěr se nohy hydratují vyživujícím krémem.

Lávové kameny v podzimním počasí

Salon Cherubino Uncategorized 0 komentářů

Máme tu podzimní počasí a je čas se zahřát příjemnou masáží

Pomaličku nám na dveře klepe podzim a dává nám to znát chladným počasí venku. Tak proč si nedopřát příjemnou masáž lávovými kameny? Už jste někdy zkusili tuto masáž? A o vlastně tato masáž je a v čem spočívá její kouzlo? Kombinace tepla, doteku a vůně ji právem řadí mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem. Masáž lávovými kameny má blahodárné účinky. Spočívá v uvolnění blokace důležitých bodů na meridiánech (energetických drahách) a v rozproudění energie v těle. Lávové kameny výborně akumulují teplo, svou vibrací a teplem uvolňují energetické dráhy těla a uvolňují zatuhlé svaly a křeče. Zlepšuje se celkový krevní tlak. Posiluje se lymfatický systém. Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Výrazně pomáhá při odstranění problémů se spánkem. Vhodná je tato masáž také při klimakterických obtížích! A u nás se lávovými kameny MASÍRUJE 

Ochranná kúra Chainplex v salonu Cherubino

Salon Cherubino Články, Hairstyle 0 komentářů

 

Ochranná kúra a rekonstrukce vlasového vlákna

Chainplex je nová ochranná kúra a rekonstrukce vlasového vlákna pro ty, kteří chtějí mít zdravé vlasy s přirozeným a zářivým vzhledem, aniž by byla obětována krása barvy vlasů a rozmanitých forem v jejich pohybu.
Zkušenosti a nadšení italských výzkumných laboratoří BES stimulované touhou po inovaci, dala podnět k vytvoření nové a pokročilé technologie, která využívá některé z nejzákladnějších jednoduchých prvků přírody pro celkovou obnovu vlasového vlákna.
Přírodní technologie Chainplexu se skládá ze dvou prvků určených k službám ošetření vlasů v salonu, a z produktu, který umožňuje koncovému uživateli pokračovat v kúře doma.
 

Co vlasy mohou přijmout?

Vlasy mohou přijmout všechny barvy, odstíny a žádané tvary pokaždé, kdy si to budete přát. Během běžných kadeřnických technických zákroků jako je změna barvy, oxidační barvení, trvalá ondulace nebo ošetření vlasů narovnáváním, vlasy podstupují fyzickou změnu, která způsobuje otevření kutikulárních šupin a vystavují tak jejich nejvnitřnější část, kůru, na v nich obsažené přítomné látky. Například v případě barvení je tímto jevem umožněno pronikání pigmentů do vlasového vlákna. Přírodní technologie přípravku CHAINPLEX využívá schopnosti otevírání vnějších kutikulárních šupin, čímž je zajištěn vstup jeho účinných látek do vlasu.
 

Síla produktu Chainplex

Síla a úspěch Chainplexu závisí na obsahu složek aminokyselin, které obsahuje. Vhodně zvolené a vybrané představují nejjednodušší prvky keratinu, hlavní složku vlasů. Díky nízké molekulové hmotnosti, snížené sterické zátěže produktu a kvartérním sloučeninám, které jsou koordinovány, mohou tyto specifické aminokyseliny proniknout do vlasového vlákna a úspěšně se slučovat do keratinového řetězce. Složky aminokyselin nahrazují poškozené aminokyseliny nebo ty ztracené v důsledku neustálého chemického nebo mechanického namáhání, kterým jsou vlasy neustále vystavovány.

Keratinová struktura vlasů

Keratinová struktura vlasů je tím působením aminokyselin přirozeně rekonstruována. Chainplex poskytuje dvojnásobnou záruku, protože působí jak na kutikulární vrstvu, nejpovrchnější část vlasů, tak na vrstvu nejvnitřnější v kortikální úrovni.

Permanentky na masáže

Salon Cherubino Články 0 komentářů

Kdykoli vás začnou bolet svaly či klouby, kdykoli toho na vás bude moc a zatoužíte tak po opravdovém uvolnění, budete mít po ruce tuto permanentku na masáže, které vám s vaším trápením pomůžou. Ať už vás trápí unavené tělo nebo vám větší problém způsobuje neustálé napětí a stres, jen těžko byste hledali lepší lék, než je masáž.

Číst více: „Permanentky na masáže“

Jdete poprvé na masáž?

administrator Články 0 komentářů

Jak probíhá masáž a co od ní čekat, když jdete poprvé.

Žijeme v uspěchané době, plné stresu, strachu a napětí. Na své tělo myslíme většinou, až samo tělo nám svou bolestí řekne, že je čas se zastavit. Proto je nutné myslet na sebe a udělat si na sebe čas a užívat si zasloužený odpočinek pro tělo a i duši.

V našem salonu, Vám rádi nabídneme to pravé uvolnění pro Vaše tělo, pomůžeme Vám zklidnit Vaší mysl od všedních starostí a pomůžeme Vám, abyste se naladili na vlnu relaxace.

Read More

Profesionální vlasová kosmetika BES (beauty & science).

administrator Články 0 komentářů

V našem salonu pracujeme s profesionální vlasovou kosmetikou BES (beauty & science).

V našem salonu pracujeme s profesionální vlasovou kosmetikou BES (beauty & science) vyvíjenou v italském Miláně. Díky ní barvíme vlasy špičkovými krémovými barvami s obsahem rostlinných výtažků a včelího vosku bez chemických aditiv. Obilné proteiny dodají vlasům lesk i regeneraci. Také melírování probíhá u nás prostřednictvím těch nejšetrnějších produktů.

Firma BES počítá i s alergiky, takže vám i my nabízíme pestrou paletu barev Regal Zero určenou právě pro alergiky. Kromě šetrných barevných pigmentů obsahuje výtažky z červených plodů (jahod, malin, třešní, borůvek a granátového jablka), které jsou přírodními látkami a přirozeným zdrojem krásy.

Svým vlasům můžete navíc během barvení či trvalé dopřát ozdravnou kúru Chainplex bez parabenů a sulfátů. Zcela přírodní, přirozenou cestou celkově obnoví vlasové vlákno zevnitř i zvenčí.