Masáže administrator

Masáže

Masáže

Masáže - relax pro vaše tělo i duši

 
Masáž patří k nejpříjemnějším možnostem relaxace. Zklidňuje psychiku, je požehnáním pro unavené tělo. Pod přesně mířenými doteky odborného maséra se rozproudí energie v těle, které se následně odvděčí lepším fungováním. Zlepší se prokrvení a dýchání kůže.

Masáže zvyšují přísun kyslíku do svalů a napomáhají vyplavování odpadových látek. Způsobují mírnou exfoliaci pokožky (odstranění odumřelých kožních buněk z povrchu kůže). Zlepšují tonus a turgor kůže, oddalují projevy stárnutí, zmírňují otoky. Prostřednictvím nervových vláken zároveň blahodárně působí na další orgány.

Vyberte si z naší bohaté nabídky masáží - ve třech kategoriích poznejte sami jejich ozdravné účinky…

SPORTOVNĚ REGENERAČNÍ MASÁŽE

Tato masáž je to pravé pro posílení vaší tělesné kondice. Uvolňuje a regeneruje namáhané svalstvo a svalové spazmy. Stimuluje lymfatický a krevní oběh. Zlepšuje celkový fyzický a psychický stav člověka. Je vhodná po sportovním i pracovním výkonu. Aktivně se také podílí na regeneraci pohybového aparátu po úrazech, onemocněních či jen velké fyzické námaze. Je vhodná k intenzivnímu odpočinku po velké zátěži těla.

Kdy na masáž nejít:

Mezi kontraindikace patří především horečka, infekční onemocnění, kožní choroby, vážné onemocnění hemofílie. Dále přísný zákaz lékaře, zraněná místa na těle, čerstvé rány, zlomeniny, plísně, záněty šlach a žil.

Věděli jste, že:

Kolem roku 1800 přichází Švéd Per Henrik Ling s teorií masáže spojující čínskou, egyptskou, řeckou a římskou techniku. Jako první otevřel institut výuky masáže ve Stockholmu. Proto je sportovně regenerační masáž často nazývaná „švédská masáž“ nebo „klasická masáž“.

Naše nabídka:

Masáž zad a šíje

Skořicová masáž zad a šije

Doplněk k masáži – lávové kameny

Doplněk k masáži – baňaková masáž

Dolní končetiny a hýždě

Horní končetiny

Celé tělo

SPECIÁLNÍ MASÁŽE

Naše nabídka:

Čokoládová masáž se zábalem

Masáž horkými lávovými kameny

Masáž obličeje a dekoltu horkými lávovými kameny

Medová detoxikační masáž

Mikromasáž očního okolí

Kosmetická masáž obličeje a dekoltu

Ideálně zvláčňuje a zjemňuje pokožku, pomáhá odstraňovat celulitidu, podporuje vznik dobré nálady a odplavuje toxické látky. V neposlední řadě uvolňuje ztuhlé svaly. Výrazně omlazuje a vyživuje pokožku! Působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňuje endorfiny a serotonin, zdroje štěstí.

Díky čokoládové masáži tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Má také příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavování nežádoucích a toxických látek.

Kdy na masáž nejít:

Mezi kontraindikace patří především infekční onemocnění, záněty, otevřené rány, onemocnění kůže, alergie, silná menstruace a špatné snášení tepla.

Věděli jste, že:

Aztékové používali kakaové boby nejen k náboženským rituálům a jako nápoj, ale také jako platidlo. Za 100 kakaových bobů bylo možno koupit krocana, za 30 bobů králíka a rajče za jeden bob. V některých odlehlých krajích Mexika a střední Ameriky byly kakaové boby měnou až do konce 19. století.

Kombinace tepla, doteku a vůně ji právem řadí mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem. Masáž lávovými kameny má blahodárné účinky. Spočívá v uvolnění blokace důležitých bodů na meridiánech (energetických drahách) a v rozproudění energie v těle. Lávové kameny výborně akumulují teplo, svou vibrací a teplem uvolňují energetické dráhy těla a uvolňují zatuhlé svaly a křeče. Zlepšuje se celkový krevní tlak. Posiluje se lymfatický systém. Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Výrazně pomáhá při odstranění problémů se spánkem. Vhodná je tato masáž také při klimakterických obtížích!

Kdy na masáž nejít:

Mezi kontraindikace patří především infekční onemocnění, záněty, horečky, pooperační stav, popáleniny, kožní problémy, křečové žíly, onemocnění srdce, vysoký krevní tlak, diabetes, epilepsie, silná menstruace a špatné snášení tepla.

Věděli jste, že:

K prvnímu použití masáže lávovými kameny došlo v Americe. Tehdy převážně ženy nahřívaly lávové kameny ohněm. Tuto metodu používaly z důvodu velkých bolestí zad a svalů, kdy na nich často nosily velmi těžký náklad.

Stimuluje činnost orgánů a skvěle detoxikuje organismus. Účinek této masáže je velice vydatný u suché pleti, otocích, při obrně nervů, u rosacey (růžovky), jizev a keloidů (čerstvých, ale zahojených). Po masáži se promění zlatý med v šedivou hmotu s odpadními látkami z vaší kůže. Je vhodný při vyčerpání i slabosti, při nervových poruchách a stavech neklidu. Pomáhá k zvládnutí chronických chorob, opotřebení věkem.

Med se nahřívá do 45 C°.Medová masáž je vhodná 2x měsíčně. U těhotných žen se tato masáž doporučuje maximálně na dobu 20 minut.

Kdy na masáž nejít:

Mezi kontraindikace patří především alergie na med, epilepsie, infekční onemocnění, otevřené rány, problematická pokožka, ekzém a lupénka v akutním stadiu, parazitní a virové onemocnění.

Věděli jste, že:

Med je snadno stravitelný oproti cukru a obsahuje mnoho látek, jako je draslík, vápník, fosfor, hořčík, železo, minerální látky, které posiluji imunitu člověka. Lžící medu se unavený člověk velmi rychle osvěží.

AROMATICKÉ OLEJOVÉ MASÁŽE

Aromatická olejová masáž je relaxační masáž spojená s blahodárnými i léčivými účinky éterických olejů, které podporují a zlepšují fyzickou, emocionální i duševní kondici. Čistě rostlinné aromatické masážní oleje jsou složeny z pečujícího mandlového a vyživujícího makadamového oleje. Jedinečnost pro vaše smysly dodají, pečlivě vybrané éterické oleje obohacené o vitamin E. Vaše smysly jsou stimulovány příjemnou vůní olejů a rostlinný původ pečuje o pokožku. Jejich vzájemným působením se docílí harmonizace vašeho těla i ducha.

Vyberte si voňavé pokušení sobě na míru.

Grapefruit je osvěžující, oživující a napomáhá zmírnit stres, napětí a špatnou náladu. Máta uvolňuje dýchací systém, pomáhá při ucpaných dutinách či migréně. Navíc podporuje imunitu celého těla.
Při masáži aromatickým jasmínovým olejem zažijete neopakovatelný zážitek, který potěší všechny vaše smysly. Funguje jako mírné antidepresivum a pomáhá udržet dobrou náladu. Má povzbuzující účinky, navozuje euforii, optimismus a celkovou tělesnou pohodu.
Levandule uklidňuje, ulevuje od bolesti a má velmi příznivý vliv na pokožku. Meduňka zahání nervové vypětí, strach a úzkost. Minimalizuje problémy s akné, má protizánětlivé vlastnosti. A velmi kladný vliv na kardiovaskulární systém.
Růžové dřevo harmonizuje psychiku, působí antidepresivně a uvolňuje svalovou ztuhlost, v jedinečné kombinaci se santalovým dřevem, ylan-ylang a geraniem.
Vůně Acai je svěží a ovocná, yuzu je lehce kyselé, angrešt a kvasnicové aroma doplňují jejich osvěžující účinky.