Kadeřnictví administrator

Kadeřnictví

Kadeřnictví Cherubino

Kadeřnictví

 
V našem salonu pracujeme s profesionální vlasovou kosmetikou BES (beauty & science) vyvíjenou v italském Miláně. Díky ní barvíme vlasy špičkovými krémovými barvami s obsahem rostlinných výtažků a včelího vosku bez chemických aditiv. Obilné proteiny dodají vlasům lesk i regeneraci. Také melírování probíhá u nás prostřednictvím těch nejšetrnějších produktů.            

Firma BES počítá i s alergiky, takže vám i my nabízíme pestrou paletu barev Regal Zero určenou právě pro alergiky. Kromě šetrných barevných pigmentů obsahuje výtažky z červených plodů (jahod, malin, třešní, borůvek a granátového jablka), které jsou přírodními látkami a přirozeným zdrojem krásy.

Svým vlasům můžete navíc během barvení či trvalé dopřát ozdravnou kúru Chainplex bez parabenů a sulfátů. Zcela přírodní, přirozenou cestou celkově obnoví vlasové vlákno zevnitř i zvenčí.

Používáme revoluční nůžky Ventaglio. Nadchnou vás precizní výsledky - Ventaglio vlasy restrukturalizuje, dodává jim kompaktní vzhled a navíc vrací elasticitu vlasovému vláknu.

Narozdíl od běžných nůžek umožňuje opravit vlasové vlákno vertikálním pohybem uvnitř pramene poškozených vlasů.

Kdo nechce své vlasy radikálně zkracovat, pouze ozdravit, ocení nůžky Ventaglio také - díky speciálnímu zacházení stříhají pouze tam, kde je potřeba odstranit poškozené vlasy.

Výsledek je okamžitý - odcházet budete se zdravě zářícími vlasy bez krepatosti.

Přesnost a preciznost, dokonalé technické vlastnosti, pokrok a všestrannost. Stále se při stříhání ohýbáme k zákazníkovi, zvedáme lokty nad hlavu, stále jsme nuceni k nezdravým rotacím kloubu zápěstí. Tato skutečnost vedla předního italského stylistu Alexe de Stefano k rozhodnutí, že je opravdu načase vytvořit nástroj, nikoli extrémně inovační, ale hlavně praktický a jednoduše použitelný. Jeho nápad, design, projekt a hlavně myšlenka spojit své bádání s odborníky z oboru posturologie, vrcholovými designéry a předními světovými výrobci nůžek, vedl k vytvoření systému Ventaglio. Díky tomu získaly nůžky Ventaglio postavení avantgardního nástroje, který je revoluční ve stylu a způsobu střihu.

Díky spolupráci s experty, zabývajícími se držením těla, Ventaglio dovolí pracovat pouze ve správné pozici bez přílišného zatížení a vyčerpání svalů. Pozice těla je vždy ve vzpřímeném postoji a lokty se při stříhání pohybují pouze směrem vertikálním. Mnohem víc, než nůžky. Nůžky Ventaglio umožní během pár kroků restrukturalizovat a dodat kompaktní vzhled vlasům, vrátit opětovně elasticitu vlasovému vláknu. Umožní opravit vlasové vlákno lehkým vertikálním pohybem uvnitř pramene poškozených vlasů. Toho není možné dosáhnout s běžnými nůžkami.

Zákazníci, kteří navštíví salon s požadavkem radikálně změnit účes, nepředstavují většinu. Chtějí především: upravit šetrně střih vlasů a příliš nezasahovat do délky vlasů eliminovat krepatost vlasů mít lesklé a zářivé vlasy.

Díky speciálnímu zacházení Ventaglio stříhají pouze tam, kde je to nezbytně nutné a při tom jsou schopny odstranit poničené a poškozené vlasy. Výsledek je okamžitý a ihned rozpoznatelný samotným zákazníkem – lesklé a zdravě zářící vlasy bez krepatosti.

Krémové oxidační barvy BES Hi-Fi se řadí mezi "nejlepší" ve svém oboru. Součástí barvy je i včelí vosk, který nahrazuje chemická zhušťovadla. Přítomné obilné proteiny dodávají vlasům lesk a současně plní regenerační funkci. Komplexně kryjí šedivé vlasy.

Krémová oxidační barva:

Jednoduchá příprava a aplikace

Zaručená stabilita barvy

Šetrná k vlasům a vlasové pokožce

Snížený obsah amoniaku o 15%

Vyživující a regenerační funkce

Komplexní krytí šedivých vlasů

Obsahuje liposomy

6 rostlinných (lopuch, echinacea, ženšen, třezalka, mořský dub, lípa)

1 vitamínový (D-Pantenol)

včelí vosky - nahrazující chemická zahušťovadla

obilné proteiny - zaručující lesk vlasů a regenerační funkci

Mezi složkami přípravku REGAL ZERO není PPD (parafenylendiamin), ale moderní barevné pigmenty, které ve své správné kombinaci plně nahrazují PPD, jenž je v některých případech odpovědný za alergické reakce. Barevné pigmenty podléhají oxidačnímu procesu a jsou přeměňovány na složitější molekuly barev. Tato oxidační reakce se mění a závisí na mnoha faktorech, zejména na alkalitě bazických složek. U přípravku REGAL ZERO se nezvyšuje jeho zásaditost čpavkem, díky čemuž můžeme provádět parfémované kosmetické barvení, které dokáže vytvořit vyváženou koncentraci a oxidaci barevných pigmentů ve vnitřní struktuře vlasů

Složení barev REGAL ZERO

Pro péči o vlasy byly vhodným způsobem vybrány jako složky přípravku REGAL ZERO výtažky z 5 červených plodů: JAHODY, MALINY, GRANÁTOVÉHO JABLKA, TŘEŠNĚ a BORŮVKY. Rostlinné výtažky jsou přírodními látkami a zdrojem zdraví, krásy a duševní a fyzické pohody.

Linie nejnovějších odbarvovacích přípravků, které zaručují to nejšetrnější odbarvování nebo zesvětlování vlasu.

Studená žehlička na vlasy s převratnou technologií ultrazvuku kombinovaného s infračerveným zářením. Využívá se pro intenzivní ošetření vlasů s okamžitě viditelným efektem. Spolu s vhodnými produkty podpoří zacelení vnější struktury vlasu, čímž se vlas stává chráněný lesklý a se zdravým vzhledem. Nová revoluce ve vlasové kráse přichází – ultrazvuková vlasová omlazovací žehlička zajistí až o 60% lepší absorpci výživy a barvy, uhladí vlasové šupinky.

Urychlení působení kúry.

Výživu vlasů zevnitř.

Urychlení obnovení a rekonstrukci poškozených vlasů.

Omlazení a oživení barvených vlasů.

Ztrátě a vypadávání vlasů.

Vytvoření zdravějších, lesklejších, jemnějších a uhlazenějších vlasů.

Cena za ošetření vlasů:

krátké 500,- czk

střední 600,- czk (cena nezahrnuje konečnou úpravu)

dlouhé 700 - 800,- czk

Každý člověk, který se rád stará o své vlasy, by měl pravidelně provádět rekonstrukční kúru, neboť ta pomáhá udržovat jejich vzhled stále mladý a pěstěný, od kořínku až po konečky. Rekonstrukce využívá opravných schopností keratinu, vitamínu E, alfa hydroxykyselin, arganového oleje a makadamového oleje a vrací struktuře vlasu objem, lesk a pružnost, a to s dlouhotrvajícím účinkem.

SILKAT REPAIR a jeho produkty, je pro intenzivní rekonstrukci vlasů, která působí ve svrchní vrstvě vlasu, posiluje vlasové vlákno a zajišťuje optimální hladinu keratinu.

Cena za ošetření vlasů:

krátké 600,- czk

střední 700,- czk (cena nezahrnuje konečnou úpravu)

dlouhé 800 - 900,- czk

Přírodní přípravek k ošetření vlasů během barvení, trvalé. Bez parabenů, sulfatů. Chainplex je nová ochranná kúra a rekonstrukce vlasového vlákna pro ty, kteří chtějí mít zdravé vlasy s přirozeným a zářivým vzhledem, aniž by byla obětována krása barvy vlasů a rozmanitých forem v jejich pohybu.

Zkušenosti a nadšení italských výzkumných laboratoří BES stimulované touhou po inovaci, dala podnět k vytvoření nové a pokročilé technologie, která využívá některé z nejzákladnějších jednoduchých prvků přírody pro celkovou obnovu vlasového vlákna.

Přírodní technologie Chainplexu se skládá ze dvou prvků určených k službám ošetření vlasů v salonu, a z produktu, který umožňuje koncovému uživateli pokračovat v kúře doma. Zcela přírodní, přirozenou cestou obnovuje nerušený vlas Chainplex zaručuje dvojnásobek. Působí na vnitřní i vnější vrstvu vlasu. Video