Dárkové poukazy na Vánoce

Salon Cherubino Články, Uncategorized 0 komentářů

Tip na Vánoční dárek

Darujte k Vánocům péči našich profesionálů a pořiďte svým blízkým dárkový poukaz na naše služby.

Vážení klienti, pokud hledáte ideální dárek pro Vaše blízké, máte možnost si u nás zakoupit dárkový voucher, a to v různých cenových hodnotách nebo na konkrétní službu. Rádi Vám poradíme i s výběrem konkrétní služby. Dárkový voucher do salonu Cherubino je ideální dárek, který potěší opravdu každou ženu, ale i mnohého muže. Díky velkému cenovému rozpětí nabízených dárkových voucherů si můžete sami zvolit vyhovující hodnotu dárku. Zakoupením voucheru se také zcela vyhnete dárku nechtěnému, protože nabídka našich služeb je opravdu pestrá a obdarovaný má tak možnost si sám vybrat na jakou procedury voucher uplatní.

Na jakou službu může obdarovaný dárkový voucher uplatnit?

Zakoupené dárkové vouchery můžete uplatnit na rozsáhlé spektrum našich služeb, a to od kosmetiky, přes kadeřnictví, až například po relaxačně aromatické masáže. Velmi oblíbené a klienty nejvíce vyhledávané služby za zakoupené dárkové vouchery jsou určitě permanetky na masáže nebo kompletní proměnu od našich profesionálních kadeřníků.

Jak si můžete dárkový voucher zakoupit?

Dárkový poukaz Vám připravíme u nás na recepci v Salonu Cherubino. Platit můžete v hotovosti, kartou. Při zakoupení masérské či kosmetické služby je možné využívat sodexo pass, ederned, benefit plus, benefit.cz

 

Těšíme se na Vaší návštěvu s pozdravem tým Salonu Cherubino